Doprava a osobní odběr

Doprava:
Platbu proveďte do pěti pracovních dnů od vytvoření objednávky. Zboží posíláme službou GLS do dvou pracovních dnů od přijetí částky na účet. Balík vám bude doručen následující pracovní den. O doručení vás bude dopravce informovat sms zprávou ráno v den doručení.
Dopravné a balné činí 150,- - 190,- v závislosti na množství, případně váze objednaných kusů. (Bohužel doprava se neustále zdražuje a keramika se také musí vcelku pečlivě zabalit a to bohužel není zadarmo, takže jsme cenu za dopravu a balné museli navýšit)
Jak balíme:
Jde o křehké zboží, takže opatrnost především. Krása jde stranou. Balíme do papírových krabic, bublinkové fólie a celé to vycpáváme papírem. V případě jakéhokoliv problému při obdržení zásilky nás neprodleně informujte. Vše řešíme ke všeobecné spokojenosti.
Proč GLS?
Protože jejich podmínky pro malé obchody jsou nejpříznivější. Vzhledem k velikosti zásilek potřebujeme svoz, tzn. dopravce si zásilky vyzvedává u nás v dílně.

Osobní odběr: AŽ DO ODVOLÁNÍ NENÍ OSOBNÍ ODBĚR MOŽNÝ. dĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
Zboží si také můžete osobně vyzvednout a zaplatit hotově u nás v obchodě a to nejpozději do pěti pracovních dnů od provedení objednávky. Pokud potřebujete delší čas, tak to, prosíme, uveďte do poznámky k objednávce, případně nám napište mail: info@emamamisu.cz.

adresa obchodu: Jana Zajíce 24, Praha 7
otvírací doba: po-pá:10-17